Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

W dniu 13 kwietnia o godzinie 9.00 z inicjatywy Dobrzyńskiego Koła Ligi Morskiej i Rzecznej oraz Stowarzyszenia „Alternatywa”, rozpocznie się sprzątanie nadbrzeża Wisły. Spotkanie wszystkich, którym zależy na  czystym, przyjaznym otoczeniu, odbędzie się przy Górze Zamkowej. W akcji uczestniczyć będą także Strażacy z OSP w Dobrzyniu nad Wisłą, a obsługę techniczną, w tym potrzebny sprzęt m.in. rękawice, worki oraz odbiór zebranych nieczystości zapewni Urząd Miasta i Gminy. Teren przewidywanego sprzątania to całe nadbrzeże Wisły-od terenów przy oczyszczalni ścieków do przystani wiślanej przy ul. Zjazd.  Zapraszamy do wspólnej akcji wszystkich, którym zależy na czystości i estetyce naszej gminy. Czyste nadbrzeże i niezaśmiecona skarpa wiślana świadczy o wszystkich mieszkańcach naszej gminy.