Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

2 marca 2017r. w gimnazjum w Brudzeniu Dużym odbył się dekanalny etap konkursu biblijnego, w którym wzięli udział uczniowie naszej szkoły, wyłonieni w eliminacjach szkolnych. Tematem dla szkoły podstawowej była Księga Nowego Testamentu- Dzieje Apostolskie, a dla gimnazjum trzy Księgi Starego Testamentu- Ezdrasza, Nechemiasza i Tobiasza.

Szkołę w Chalinie reprezentowali: z klasy V szkoły podstawowej Filip Grabka, z klasy III gimnazjum Angelika Chrapkowska i z klasy I gimnazjum Piotr Zarecki. Wszyscy uczniowie naszej szkoły wykazali się dużą wiedzą i imponującą znajomością Biblii, zajmując najwyższe miejsca: Filip- miejsce I, Piotr- miejsce I, Angelika- miejsce II. Kolejny etap- diecezjalny dla szkół podstawowych odbył się 28 kwietnia 2017r. w Zespole Szkół w Ciachcinie. Filip Grabka zdobył tytuł Finalisty Diecezjalnego Konkursu Biblijnego Szkół Podstawowych.

Finał konkursu na etapie diecezjalnym dla gimnazjum miał miejsce 19 maja w Gimnazjum im Papieża Jana Pawła II w Sońsku. Uczennica Angelika Chrapkowska zakwalifikowała się do finałowej piątki, osiągając jednocześnie tytuł Laureatki Konkursu Wiedzy Religijnej „Benedictus”.

Piotr Zarecki ukończył konkurs z tytułem Finalisty Konkursu Wiedzy Religijnej „Benedictus”.

Do konkursu, na wszystkich jego etapach przygotowywała uczniów pani Krystyna Bukowska- Trzeciak.

Odważnym i zdolnym uczniom naszych szkół serdecznie gratulujemy!