Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

 Bardzo udanie zakończyły się dla naszych uczniów zawody na szczeblu powiatowym w lekkoatletyce. W czwartek 18 maja w pełnym słońcu, na stadionie lekkoatletycznym w Skępem nasza drużyna zaprezentowała się wyśmienicie. Zawodnicy z Dobrzynia zdominowali konkurencję skoku wzwyż zdobywając pierwsze i drugie miejsce w kategorii chłopców ( Kamil Bieńkowski – 160cm , Oskar Szpiegowski – 160cm) oraz pierwsze miejsce w kategorii dziewcząt (Roksana Kijek – 135cm). Udanie zakończył się dla nas rzut oszczepem, w kategorii chłopców pierwsze miejsce zajął Mateusz Lewandowski – 39,17 m a w kategorii dziewcząt pierwsze miejsce zajęła Paulina Kraśnicka - 17,80m. Drugie miejsce w pchnięciu kulą 3kg dziewcząt zajęła Wiktoria Szpiegowska z wynikiem 8,07m. a w rzucie dyskiem chłopców trzecie miejsce zajął Mateusz Kowalski z wynikiem 32,87m. Dzięki tak dobrym rezultatom wymienieni uczniowie będą reprezentować nasze gimnazjum na zawodach wojewódzkich w Świeciu. Opiekunami grupy byli nauczyciele wychowania fizycznego Paweł Bielicki i Grzegorz Kranc.