Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

3.1str   6 lutego w naszej szkole obchodzono Dzień Bezpiecznego Internetu. dsc 0017 28341612179 ostrUczniowie klasy II  gimnazjum, wraz z opiekunem Agatą Milewską nagrali serie filmów "Bezpieczni w sieci". Przygotowania rozpoczęły się we wrześniu od zajęć informatyki na temat zasad bezpiecznego korzystania z sieci. Później tworzenie scenariuszy, nagrywanie i czasochłonny montaż czym zajęła się jedna z uczennic Julia Czachorowska. 
    Pół roku ciężkiej pracy nagrodzono gromkimi brawami nauczycieli, uczniów oraz rodziców. 
   Tego dnia odbył się finał, jednak akcja "Bezpieczni w sieci" w naszej szkole trwała prawie pół roku. W tym czasie odbyła się rada szkoleniowa nauczycieli, zajęcia we wszystkich klasach, konkurs na plakat przedstawiający zasady internetowej etykiety. 

 Zapraszamy do oglądania!